اهمیت بروزرسانی سایت

بروزرسانی-سایت

اهمیت بروزرسانی سایت

 

بروزرسانی سایت به معنی نگهداری و پشتیبانی سایت است که شامل افزودن محتوای جدید و ویرایش محتوای قدیمی وب سایت می باشد. اهمیت بروزرسانی سایت با اهمیت سئو سایت رابطه ی مستقیمی دارد و برای افزایش بازدید و جذب کاربران می بایست سایت خود را  بروزرسانی کنید و به این ترتیب اعتماد موتورهای جستجو را جلب نمایید وآنها را به سایت خود علاقه مند کنید.

موتور های جستجو بروزرسانی منظم را دوست دارند و  توجه ویژه ای به محتوای سایت دارند. و اگر سایت خود را آپدیت یا بروزرسانی نکنید و از محتوای مفید استفاده نکنید، ممکن است دچار تنزل رتبه بندی در جستجو ها شوید.

 

نحوه بروزرسانی سایت

 

تولید محتوای تازه

سعی کنید برنامه تولید محتوای تازه را به طور مستمر برای سایت تان داشته باشید .برای محتوای تازه ی خود از کلمات کلیدی مرتبطی استفاده کنید که رقابت کمتری دارند و یا کلماتی که در نتایج صفحه ی اول گوگل تغییر می کنند را شناسایی کرده و محتوای مناسبی متناسب با آن کلمه ی کلیدی بنویسید. با درج محتوای منظم و با ارزش در سایت موتورهای جستجو را به سایت خود علاقه مند خواهید کرد که این خود باعث افزایش اعتبار سایت و به دنبال آن افزایش رتبه را خواهد داشت .

بارگذاری مطالب و محتوا باید در ساعات مشخص و حداقل هفته دو بار انجام شود. موتورهای جستجو باید متوجه نظم کاری و بروزرسانی وب سایتها در یک زمان مشخص باشند.

در آپدیت کردن وب سایت از طریق تولید محتوا، نباید زیاده روی نمود. برای مثال انتشار ۱۰ محتوا در یک روز، از حوصله کاربران خارج است و تعداد بازدیدکننده‎ها‎ را کاهش می‎دهد.

 

 

بروزرسانی محتوای قدیمی

گاهی اوقات ممکن است صفحه ی مشخصی از سایتتان با یک یا دو کلمه ی کلیدی رتبه ی بالایی داشته و بعد از مدتی جایگاه خود را از دست بدهد. در این صورت با بروز کردن محتوای آن صفحه و تولید مطالب تازه، آن را به جایگاه قبل باز گردانید.

این کار می تواند شامل اضافه کردن یک متن مفید و مرتبط با موضوع صفحه، در حد یک پاراگراف باشد. البته متنی که کلمات کلیدی مد نظر را در بر داشته باشد. گاهی اوقات با اضافه نمودن امکان نظر سنجی در پایین صفحه می تواند رتبه ی خوبی در گوگل کسب کرد. اما اگر این نظرات شامل نظرات هرز توسط خود صاحب سایت باشد، تاثیر عکسی برای گوگل خواهد داشت.

اغلب پس از مدت زمانی احتمال دارد امکان بروزرسانی و افزودن محتوای تازه به صفحه موجود نباشد، برای حل این مشکل می توانید مطلب جدیدی را در رابطه با آن موضوع نوشته و صفحه قبلی رابا کد ۳۰۱ به آن ریدایرکت کنید .

 

 

بروزرسانی-وب-سایت

 

 

بروز رسانی تصاویر

وجود تصاویر زیبا و مرتبط در سایت باعث جذابیت وب سایت شده و بازدید کنندگان ممکن است زمان بیشتری را در سایت سپری کنند. از این رو برای کسب رتبه بالا و رضایت کاربران باید عکس های خود را بروز کرده و به صورت بهینه سازی شده در سایت قرار دهید .

 

 

بروزرسانی لینکها

لینکهای سایت  می‎توانند لینک درون سایت و یا خارج از سایت باشند. برای آپدیت کردن لینک‎ها‎، ابتدا به آنالیز سایت نیاز دارید. با بررسی لینک‎ها‎ی که وارد سایت شده اند و همچنین تجزیه و تحلیل صفحات پیوند داده شده، لینک‎ها‎ی شکسته و بی اعتبار را حذف و به جای آن از لینک‎ها‎ی جدید استفاده کنید.

برای بروزرسانی لینک های سایت می بایست هر ماه، آنالیز سایت و بررسی لینک‎ها‎ صورت بگیرد تا لینک‎ها‎ی شکسته مشخص شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *