اهمیت طراحی سایت در رونق کسب و کار چیست؟

اهمیت-طراحی-سایت

اهمیت طراحی سایت در رونق کسب و کار چیست؟

 

اگر تولید کننده یا عرضه کننده محصول یا خدماتی هستید و قصد دارید فعالیت خود را گسترش دهید . بهترین راه وارد شدن به فضای مجازی از طریق طراحی سایت می باشد . با این کار می توانید خود را به دنیای مجازی و حتی واقعی معرفی نموده و مخاطبان بیشتری را جذب کنید .

حالا دیگر وقت آن رسیده است که با پیشترفت تکنولوژی و راههای ارتباطی پیشرفته خود را تبدیل به یک برند  یا محصولی که همه آنرا می شناسند بکنید برای این کار بهترین روش داشتن یک وب سایت خوب می باشد که در آن اصول طراحی  وب سایت و seo  (بهینه سازی در موتورهای جستجو و شناساندن به google ) رعایت شده است .

 

دلایل اهمیت طراحی سایت برای یک کسب و کار ها

 

  ۱-افزایش اعتبار کسب و کار

وب­سایت اعتبار کسب­ وکار شما را افزایش می­دهد. وجود وب­سایت همچنین می­‌تواند آگاهی از نام تجاری یا برندینگ شما را افزایش دهد و یا حتی نقش نام تجاری را برای سایت شما بازی کند .  بدون آداشتن وب سایت ، مشتریان شما به سراغ وب سایت رقیبان شما می روند.

 

۲-در درسترس بودن شبانه روزی کسب و کارتان

یک  وب سایت در ۳۶۵ روز سال، ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز و در همه جای جهان در دسترس است و به مشتریان بالقوه و بالفعل شما این امکان را می دهد تا خدمات و محصولات شما را حتی زمانی که مغازه یا شرکت شما بسته است در هر مکانی که هستند مرور کنند بنابراین طراحی سایت دسترسی به کسب ­وکار شما را افزایش می­دهد.

 

۳-کاهش هزینه ها با طراحی سایت

هزینه نگهداری و اجرای یک وب سایت صرفا چند میلیون است. این هزینه در مقابل تبلیغات بنری و روزنامه ای یا چاپ کاتالوگ و … بسیار به صرفه تر است زیرا یک وب سایت حرفه ای می تواند به طور قابل توجهی برای شما مشتریان جدید ایجاد کند. تبلیغات بنری و روزنامه ای را تنها مردم یک منطقه در مدت زمان معین مشاهده می کنند، اما یک وب سایت برای همه مردم کشور و برای مدت زمان نامحدود قابل استفاده است .

لذا می‌توان گفت با یک هزینه اولیه می‌توان صاحب سایتی شد که سال‌ها مشتریان را به سمت خود جذب کرده و باعث درآمدزایی خواهد شد. قطعا هزینه پرداخت شده بابت وب‌سایت در مدت زمان کمی با سود بالا به صاحبان کسب‌وکار باز می‌گردد.

 

۴- بازاریابی آسانتر با طراحی سایت

قطعا تبلیغات در دنیای اینترنت راحت ‌تر، پربازده ‌تر و سریع ‌تر خواهد بود. برای تبلیغات وب سایت خود می توانید از خدمات گوگل ادورز و سئو بهره ببرید.

همچنین می­‌توانید از طریق سئو نتایج نهایی را بررسی کنید و سپس کمپین را برای نتایج بهتر بهینه سازی کنید. مزیت طراحی سایت برای وب سایت ها در بازاریابی آنلاین بسیار پررنگ تر از بقیه موارد خواهد بودو به کسب و کار شما رونق بیشتری می بخشد.

 

۵-ارتباط با مشتریان بالقوه

مردم زیادی وجود دارند که به آنچه شما ارائه می کنید علاقمند هستند ولی ممکن است هم اکنون برای خرید آمادگی نداشته باشند. شما باید با آنها در ارتباط باشید تا زمانی که آنها برای خرید آمادگی یافنتد، با خبر شوید.

طراحی سایت یک روش عالی برای تسهیل این فرایند است. شما می توانید از طریق وب سایت آدرس تماس مشتریان بالقوه را جمع آوری کنید. سپس می توانید به تناوب، نامه یا خبرنامه برایشان ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *